17lip/15

Organizujemy wydarzenie – ale gdzie?

Czasem staje przed nami zadanie organizacji jakiegoś dużego i poważnego wydarzenia. Taki obowiązek to zawsze spory stres. Nie każdy ma doświadczenie w tego typu zadaniach i nie każdy czuje się w nich dobrze. Chcemy, by wszystko wypadło jak najlepiej, a tymczasem problemy i sprawy do załatwienia piętrzą się z każdej niemalże strony. Jak sobie z tym poradzić? Jednym z najważniejszych zagadnień jest, gdzie właściwie zorganizować nasz event?
17lip/15

wybór, którego nie wolno zlekceważyć

Zdarza się, że organizujemy jakieś ważne wydarzenie – zawodowe, firmowe, edukacyjne. Mamy do załatwienia mnóstwo spraw. Chcemy, by wszystko wypadło jak najlepiej i by nasz event był świetnie wspominany. Stresujemy się, denerwujemy, zarywamy noce. Jedną z najważniejszych kwestii, które zawsze musimy załatwić, jest znalezienie odpowiedniego miejsca. A w wielu przypadkach takim będzie sala konferencyjna.
16lip/15

Sale konferencyjne – kryteria wyboru

Coraz więcej ośrodków i hoteli ma w swojej ofercie sale konferencyjne. Jakim celom one służą? Dla kogo są przeznaczone? Komu potrzebne? Tego typu sale przydają się osobom, które organizują jakieś duże i eleganckie wydarzenie. Przemówienia, prezentacje, narady – to wszystko wymaga odpowiednich warunków. Ważne jest chociażby dobre nagłośnienie, widoczność, sprzęt, a latem nawet klimatyzacja.
16lip/15

Jak wybrać salę konferencyjną?

Gdy organizujemy jakieś wydarzenie, jedną z pierwszych koniecznych do załatwienia kwestii jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Powinno być ono dopasowane do charakteru wydarzenia, do ilości uczestników i ogólnie potrzeb. Takie zadanie zawsze jest stresujące, a tym bardziej gdy działamy w imieniu pracodawcy, firmy. Wówczas chcielibyśmy wszystko dopiąć wręcz na ostatni guzik, tak by było idealnie. To nie zawsze jest możliwe, jednak należy przynajmniej się postarać, dać z siebie sto procent wysiłku, a nasz szef z pewnością to doceni.
15lip/15

Jak wybrać sale konferencyjną?

Chcesz zorganizować jakieś wydarzenie. Masz w związku z tym mnóstwo do zrobienia. Terminy gonią, a zadań nie ubywa. Jednym z problemów jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Jeżeli zależy Ci, by było ono eleganckie i na poziomie – powinny Cię zainteresować dostępne w Twojej okolicy sale konferencyjne. Do jakich celów mogą być odpowiednie sale konferencyjne? Kiedy warto wynająć tego typu miejsce?